KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903340
nr 1390 3340
Gamla Stan. Signerad. Olja på pannå, 35x21 cm, yttermått inklusive ram: 45x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:30:49
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr